O NAS

Klinika Meli’Lou Beauty Clinic znajduje się w samym centrum Łodzi przy ulicy Kilińskiego 113.

Naszą misją jest PIĘKNO. Pracujemy holistycznie oraz kompleksowo, wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta.

W klinice spotkają się Państwo z wykwalifikowanym personelem, z wysokiej jakości sprzętem oraz produktami kosmetycznymi. Każdy zabieg w naszym gabinecie to doświadczenie, które chce się przeżyć na nowo.

Dużym udogodnieniem dla Naszych klientów jest możliwość rezerwacji online, przez system VERSUM.


Co jest pierwszym a jednocześnie NAJWAŻNIEJSZYM krokiem w dążeniu do pięknej skóry?

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

W Meli’Lou Beauty Clinic pierwsza wizyta zawsze zaczyna się od dokładnego wywiadu przeprowadzanego przez wykwalifikowanego kosmetologa. Taka wizyta trwa ok. 2h.

Podczas pierwszej wizyty:

– przeprowadzany jest dokładny wywiad kosmetologiczny

– przeprowadzana jest analiza komputerowa, urządzeniem DOME Skin Analysis

– dobierana jest pielęgnacja domowa

– dobierane są odpowiednie zabiegi gabinetowe

– kosmetolog odpowiada na wszystkie nurtujące pytania odnośnie funkcjonowania skóry

Po konsultacji dostają Państwo spersonalizowany Beauty Plan w którym zawarte są wszystkie informacje z pierwszej wizyty oraz zalecenia jak odpowiednio pielęgnować swoją skórę, zalecenia obejmujące również dietę, suplementację, badania itd.


MARTYNA SZYMAK

Kosmetolog

Ukończyłam studia na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierunek kosmetologia. Aktualnie poszerzam wiedzę na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie o specjalizacji kosmetologia kliniczna. Uczestniczę w licznych szkoleniach, konferencjach oraz spotkaniach branży Beauty.

Jestem kosmetologiem z zamiłowania, cały czas poszerzam swoją wiedzę z zakresu pielęgnacji i funkcjonowania skóry na poziomie komórkowym. Interesuje mnie jak codziennie życie- dieta, praca,  pielęgnacja domowa  wpływa na wygląd naszej skóry.

Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do klienta oraz indywidualnie dobieranej terapii zabiegowej jak i pielęgnacji domowej tak, aby dawały jak najlepsze rezultaty. Moją specjalnością są skóry problematyczne, zawsze staram się jak najlepiej zrozumieć i poznać podłoże problemu a następnie wdrażać odpowiednie procedury zabiegowe wraz z pielęgnacją w celu ułożenia kompleksowej terapii, która doprowadzi do najlepszych efektów.

Uważam, że zadaniem kosmetologa jest również edukowanie, dlatego swoim klientom w celu zrozumienia danego problemu, przekazuję w pigułce wszystkie niezbędne informacje oraz staram się odpowiadać na wszystkie pytania i rozwiewać wątpliwości.

martyna szymak kosmetolog melilou beauty clinic łódź

CO NAS WYRÓŻNIA

profesjonalizm melilou beauty clinic lodz

PROFESJONALIZM

wysoka jakosc uslug kosmetycznych melilou beauty clinic lodz

WYSOKA JAKOŚĆ

przystepne ceny melilou beauty clinic lodz

PRZYSTĘPNE CENY

doswiadczenie melilou beauty clinic lodz

DOŚWIADCZENIE