ANALIZA SKÓRY

analiza skóry twarzy identyfikacja problemów skórnych pielęgnacja twarzy salon kosmetyczny opatra łódź

Profesjonalny Analizator skóry marki Opatra dostępny jest zaledwie w kilku salonach w Polsce, w tym także w naszym. Dzięki temu, mamy możliwość zaoferować naszym klientom najwyższe standardy usług w zakresie rozpoznania problemów skórnych i jej odpowiedniej pielęgnacji.

Co wyróżnia nasz analizator? Przede wszystkim wysokie parametry, a także szybka i kompletna analiza. Już w kilka chwil poznamy przyczynę Twoich problemów skórnych i zaproponujemy zabieg, który sprawi, że pozbędziesz się ich raz na zawsze, a Twoja skóra znów będzie jędrna, nawilżona, zdrowa.

Analizator skóry robi trzy cyfrowe zdjęcia w różnych światłach, które pozwolą nam zobaczyć między innymi poziom nawilżenia skóry, miejsca narażone na wypryski, czy obszar wrażliwy. 

Zmagasz się z problemami skórnymi w obrębie twarzy? Już dziś umów się na konsultację kosmetologiczną w klinice Meli’Lou Beauty Clinic w centrum Łodzi i poznaj prawdziwą przyczynę swoich skórnych dolegliwości.

Konsultacja kosmetologiczna jest bardzo ważnym elementem, rozpoczynającym terapię gabinetową. Podczas konsultacji przeprowadzamy dokładny wywiad, podczas którego wyłapujemy między innymi błędy pielęgnacyjne i ewentualne czynniki powodujące zaistniałe problemy skórne. Następnie dokładnie analizujemy skórę pod kątem nawilżenia, napięcia, elastyczności, widocznych przebarwień czy zmian, które pojawiają się na skórze. Do tego służy nam nie tylko lampa Lupa przez którą możemy obejrzeć skórę w przybliżeniu, ale również Nasz analizator DOME. Urządzenie przez zastosowanie 4 różnych świateł (UV, RGB, PL oraz światło widzialne) pozwala nam na określenie takich parametrów jak:

  • Stopień nawilżenia
  • Tekstura
  • Ilość przebarwień
  • Liczba rozszerzonych porów
  • Tendencja do występowania trądziku
  • Ilość zmarszczek
  • Obszar wrażliwy
  • Uszkodzenia

To wszystko tworzy nam odpowiedni wykres, który pomaga nam stwierdzić od jakiego problemu należy zacząć naszą kurację i jaki parametr jest na najniższym poziomie.

Analiza kończy się rozmową. Kosmetolog dobiera terapię gabinetową i pielęgnacje domową, tłumaczy na czym będzie polegać współpraca oraz wprowadza zmiany w dotychczasowych nawykach (pielęgnacja domowa, odżywianie).

Konsultacja nie jest zobowiązująca.