oczyszczanie twarzy

Jakie zalety ma oczyszczanie wodorowe twarzy?

Oczyszczanie wodorowe skóry polega na wtłaczaniu w głąb cery cząstek aktywnego wodoru. Doprowadza to do tworzenia tzw. mikrokanałów, dzięki którym do cery mogą przedostawać się cenne substancje aktywne. Jakie są główne zalety tej techniki oraz kiedy warto zdecydować się na jej wykonanie?

Zalety wodorowego oczyszczania twarzy

Metoda ta w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego: ma naprawdę wiele atutów, które doceniają klientki salonów urody. Jedną z zalet jest m.in. eliminacja wolnych rodników doprowadzających do przedwczesnego starzenia się cery. Oczyszczanie wodorowe zdecydowanie zalecane jest też dla skóry z przebarwieniami, które zazwyczaj widoczne są na cerze dojrzałej.

Kolejny atut to oczyszczenie porów. Często pojawiają się w nich nieestetyczne zaskórniki, które w przypadku wykorzystania domowych metod są naprawdę trudne do usunięcia. Jak jednak widać, technika ta doskonale sobie z nimi radzi.

Nie można nie wspomnieć też o stymulacji do powstawania nowych włókien kolagenowych. Wodorowe oczyszczanie twarzy powinno stanowić więc podstawę do pielęgnacji przeciwstarzeniowej, aby eliminować pierwsze oznaki tego procesu.

Bezpieczeństwo wodorowego oczyszczania twarzy

Sam zabieg należy do bezpiecznych, choć oczywiście tak jak w przypadku każdej procedury wykonywanej w gabinetach kosmetycznych, istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Jest odradzany przede wszystkim w przypadku aktywnych chorób skóry, a także chorób przewlekłych, w tym zwłaszcza cukrzycy oraz epilepsji. Przeciwwskazaniem jest dodatkowo opalanie (w ciągu około 4 tygodni przed planowanym zabiegiem). Właśnie dlatego zdecydowana większość klientek poddaje się tej procedurze w okresie jesienno-zimowym.

Oczyszczanie wodorowe twarzy to jeden z tych nowoczesnych zabiegów, które zdecydowanie polecamy. Jego cena również jest przystępna, a pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym z nich. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie lub zapisać się na zabieg w samym gabinecie, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *